TEENUSED

Individuaalne teraapiline nõustamine     60min, 90min

Teraapilised grupisessioonid              60min, 90min

5-ühes teraapiline massaaž                 75min

Teraapiline massaaž on kunst luua harmoonia keha, meele ja vaimu vahel, taastada tasakaal ning anda seeläbi võimalus iseeneslikule tervenemisele.
5-ühes teraapiline massaaž tugineb elujõudu andvate erinevate massaažitehnikate ja teraapiate kombinatsioonile.
Akupunktuur, refleksoloogia, massaaž - leevendab keha pinged, kõrvaldab toksiinid ja lihasvalud. Taastab kogu kehas energiaringluse ning soodustab keha ja vaimu taastumist.
Heliteraapia ja biosensoorne enegiatöö -  Sügavalt lõõgastav, rahustav, tasakaalustav ja toidab elujõudu. Kogu energiatöö on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele.
Ainulaadne ja kordumatu teraapiline massaaž.

Meridiaanimassaaz akupunktuur- ja teraapiline üldmassaaž   60min  90min

Hiina punktmassaaž on üks vanimaid meditsiinilisi protseduure, mis mõjutab organismi bioloogiliselt aktiivseid punkte tugevdades kaitsevõimet. Teraapia põhimõte on tasakaalustada energiaid. Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte, sõrmede ja küünarnuki abil ning erineva intensiivsusega. Eesmärgiks on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus, seega on tegemist profülaktilise ja tasakaalustava teraapiaga. Qi dünaamiline aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi. Tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Hiina massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi.


Yin ja Yang massaaž - tervendav, ergutav ja tasakaalustav Hiina punktmassaaž  60min

Kogu keha stimuleeriv energiat andev meridiaanide massaaž. Meetod baseerub hiina traditsioonidel ja õpetusel yinist ja yangist, eluenergiast, mis voolab kehakanalites ja meridiaanides. Läbitakse punktid mööda erinevaid keha meridiaane, vajutades stimuleeritakse energia liikumist. Selle massaaži eesmärgiks on eemaldada energia blokeeringud, taastada energia ringlus igas keha piirkonnas. Stimuleerida vere ja lümfi ringlust ning jääkainete eraldumist. See on tugev ja intensiivne massaaž. Pärast seda massaaži oled täidetud uue puhta energiaga.

Refleksoloogia – tsooniteraapia ehk jala punktmassaaž    60min

Jalatalla punktmassaaž on viis tuhat aastat vana idamaade massaaž, mis seisneb surve avaldamises jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalatald on piirkond, millel on refleksravi seisukohast eriline tähtsus, kuna jalatallal asuvad kõikide organite ja elundite refleksitsoonid. Mõjutades jalatallal asuvaid punkte, saab leevendada erinevaid vaevusi üle terve keha. Lisaks jalatalla puntmasaažile hõlmab protseduur ka stimuleerivat massaaži kuni põlvedeni. Massaaz lõppeb kerge massaaziga kaelal ja õlgadel. Jala punktmassaažil on nii ennetav, raviv kui energiat taastav toime.   

Kuputeraapia & kupumassaaž

Kuputeraapial on hiinameditsiinis väga oluline osa haiguste ravis. See on väga efektiivne ravimeetod, millega saame kehas energiad ja qi liikuma panna. Kupuga tekkinud vaakum mõjutab keha pindmisi kudesid ja see läbi kogu organismi. Kupud pannakse kehale 5-10min.

Kupumassaaži põhieesmärk on antud massaaziga intensiivistada verevarustust ning läbi selle leevendada lihaspingeid. Massaazi alustatakse klassikalise massaažiga ja jätkatakse kupumassaažiga. Massaaži käigus tekib soojustunne. Verevarustus paraneb, lihaspinge väheneb, aeglustunud vere-ja lümfiringe intensiivistub, häirinud ainevahetus kudedes kiireneb, naha elastsus paraneb jne.

Kasutan oma teraapias&massaažis kummist ja plastmassist kuppe.
Kuputeraapia&massaaž on hea erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesevalu, peavalu, külmetushaigused jne. Väga hea ka kehahoolduses tselluliidi raviks.

Kinesioteipimine

Kinesioteip on abivahend keha iseenesliku paranemise toetamiseks ja teraapiaseansi toime pikendamiseks. Kinesioteipimisega saab abi erinevatele probleemidele nagu:
• valu (õlavöötmepiirkonna valud, alaseljavalud, peavalud, liigesvalud, lihasvalud);
• liigeste nihestus või traumajärge liigeste ebastabiilsus;
• lümfiturse või hematoomid (sinikad).

Kinesioteipimise mõju:
• paraneb lihastundlikkus ning seeläbi ka lihasjõud;
• paraneb verevarustus ning kudede ainevahetus teibitud kehapiirkonnas;
• paraneb lümfiringe ning väheneb turse;
• kinesioteipimine toetab liigest, tagab vajaliku liigutusamplituudi ning väldib ebavajalikku liigutuse suunda.

Lisa:

Hiina meditsiin tugineb 5000 aasta jooksul saadud kogemustele ja keskendub haiguste ennetamisele. See on loodusteraapia, mille eesmärk on saavutada organismi sisemine tasakaal ning tasakaal keha ja väliskeskkonna vahel.
Traditsiooniline Hiina meditsiin kasutab palju erinevaid ravivõimalusi – nõelravi, tulinõela, moksa- ning kuputeraapiat, massaaži ja ravimtaimi. Seda, millist raviviisi kasutada, otsustatakse diagnoosi põhjal.
Mina kasutan oma teraapiates väga palju hiinameditsiini põhitõdesid ja parktika on näidanud, et need on väga tõhusad.

Intuitiivne Puudutuse Kunst